Grup 1 Primavera 2014 Imprimeix
dilluns,17-02-2014 - Jornada 1
1 21:00h Deportivo D.U.E.
0-2
Team a secas ACTA report
1 22:00h Folixa Asgaya
11-4
Quiet Everybody ACTA report
dimecres,19-02-2014 - Jornada 1
1 20:00h Truco o Gato
3-0
Morcillas F.S. ACTA report
1 21:00h Equipasso F.C.
2-6
Tapas Córdoba ACTA report
1 22:00h Chepus FS
3-6
Ushuaïa Ibiza ACTA report
dilluns,24-02-2014 - Jornada 2
2 20:00h Ushuaïa Ibiza
2-2
Deportivo D.U.E. ACTA report
2 21:00h Tapas Córdoba
6-4
Folixa Asgaya ACTA report
2 22:00h Quiet Everybody
6-4
80's Café ACTA report
dimecres,26-02-2014 - Jornada 2
2 20:00h Óptica Balear
0-6
Truco o Gato ACTA report
2 21:00h Athletic Club
5-3
Chepus FS ACTA report
2 22:00h Team a secas
3-1
Equipasso F.C. ACTA report
dilluns,03-03-2014 - Jornada 3
3 20:00h Deportivo D.U.E.
2-4
80's Café ACTA report
3 21:00h Athletic Club
4-3
Morcillas F.S. ACTA report
3 22:00h Team a secas
5-0
Quiet Everybody ACTA report
dimecres,05-03-2014 - Jornada 3
3 20:00h Equipasso F.C.
7-4
Folixa Asgaya ACTA report
3 21:00h Chepus FS
2-5
Truco o Gato ACTA report
3 22:00h Ushuaïa Ibiza
9-4
Óptica Balear ACTA report
dilluns,10-03-2014 - Jornada 4
4 20:00h Team a secas
4-3
80's Café ACTA report
4 21:00h Chepus FS
8-5
Deportivo D.U.E. ACTA report
4 22:00h Quiet Everybody
6-7
Morcillas F.S. ACTA report
dimecres,12-03-2014 - Jornada 4
4 20:00h Tapas Córdoba
1-10
Truco o Gato ACTA report
4 21:00h Athletic Club
3-6
Equipasso F.C. ACTA report
4 22:00h Ushuaïa Ibiza
2-4
Folixa Asgaya ACTA report
dilluns,17-03-2014 - Jornada 5
5 20:00h Equipasso F.C.
13-2
Chepus FS ACTA report
5 21:00h Morcillas F.S.
4-6
Tapas Córdoba ACTA report
5 22:00h Óptica Balear
3-6
Quiet Everybody ACTA report
dimecres,19-03-2014 - Jornada 5
5 20:00h Folixa Asgaya
5-1
Athletic Club ACTA report
5 21:00h 80's Café
3-7
Ushuaïa Ibiza ACTA report
5 22:00h Truco o Gato
4-1
Team a secas ACTA report
dilluns,24-03-2014 - Jornada 6
6 20:00h Deportivo D.U.E.
3-12
Equipasso F.C. ACTA report
6 21:00h Team a secas
9-1
Morcillas F.S. ACTA report
6 22:00h Athletic Club
8-3
80's Café ACTA report
dimecres,26-03-2014 - Jornada 6
6 20:00h Tapas Córdoba
5-3
Óptica Balear ACTA report
6 21:00h Ushuaïa Ibiza
3-4
Truco o Gato ACTA report
6 22:00h Chepus FS
1-1
Folixa Asgaya ACTA report
dilluns,31-03-2014 - Jornada 7
7 20:00h Óptica Balear
1-9
Team a secas ACTA report
7 21:00h Morcillas F.S.
4-9
Ushuaïa Ibiza ACTA report
7 22:00h Quiet Everybody
3-8
Tapas Córdoba ACTA report
dimecres,02-04-2014 - Jornada 7
7 20:00h Folixa Asgaya
5-2
Deportivo D.U.E. ACTA report
7 21:00h 80's Café
0-6
Chepus FS ACTA report
7 22:00h Truco o Gato
4-2
Athletic Club ACTA report
dilluns,07-04-2014 - Jornada 8
8 20:00h Morcillas F.S.
1-2
Óptica Balear ACTA report
8 21:00h Deportivo D.U.E.
4-5
Athletic Club ACTA report
8 22:00h Truco o Gato
6-1
Quiet Everybody ACTA report
dimecres,09-04-2014 - Jornada 8
8 20:00h Equipasso F.C.
2-4
Ushuaïa Ibiza ACTA report
8 21:00h 80's Café
0-6
Tapas Córdoba ACTA report
8 22:00h Folixa Asgaya
2-1
Team a secas ACTA report
dilluns,14-04-2014 - Jornada 9
9 20:00h Tapas Córdoba
3-4
Team a secas ACTA report
9 21:00h Óptica Balear
1-6
80's Café ACTA report
9 22:00h Quiet Everybody
6-6
Ushuaïa Ibiza ACTA report
dimecres,23-04-2014 - Jornada 9
9 20:00h 80's Café
0-6
Equipasso F.C. ACTA report
9 21:00h Óptica Balear
0-6
Athletic Club ACTA report
9 22:00h Truco o Gato
6-0
Deportivo D.U.E. ACTA report
divendres,16-05-2014 - Jornada 9
9 22:00h Morcillas F.S.
1-6
Chepus FS ACTA report
dilluns,28-04-2014 - Jornada 10
10 20:00h Folixa Asgaya
8-2
80's Café ACTA report
10 21:00h Deportivo D.U.E.
8-0
Morcillas F.S. ACTA report
10 22:00h Athletic Club
4-5
Quiet Everybody ACTA report
dimecres,30-04-2014 - Jornada 10
10 20:00h Equipasso F.C.
4-1
Truco o Gato ACTA report
10 21:00h Chepus FS
6-0
Óptica Balear ACTA report
10 22:00h Ushuaïa Ibiza
3-3
Tapas Córdoba ACTA report
dilluns,05-05-2014 - Jornada 11
11 20:00h Morcillas F.S.
0-6
Equipasso F.C. ACTA report
11 21:00h Team a secas
5-1
Ushuaïa Ibiza ACTA report
11 22:00h Quiet Everybody
6-3
Chepus FS ACTA report
dimecres,07-05-2014 - Jornada 11
11 20:00h Óptica Balear
1-7
Deportivo D.U.E. ACTA report
11 21:00h Tapas Córdoba
3-4
Athletic Club ACTA report
11 22:00h Truco o Gato
3-4
Folixa Asgaya ACTA report
dilluns,12-05-2014 - Jornada 12
12 20:00h Equipasso F.C.
10-2
Óptica Balear ACTA report
12 21:00h Athletic Club
7-7
Team a secas ACTA report
12 22:00h Deportivo D.U.E.
10-5
Quiet Everybody ACTA report
dimecres,14-05-2014 - Jornada 12
12 20:00h Folixa Asgaya
16-3
Morcillas F.S. ACTA report
12 21:00h 80's Café
3-6
Truco o Gato ACTA report
12 22:00h Chepus FS
3-10
Tapas Córdoba ACTA report
dilluns,19-05-2014 - Jornada 13
13 20:00h Morcillas F.S.
2-6
80's Café ACTA report
13 21:00h Team a secas
5-0
Chepus FS ACTA report
13 22:00h Quiet Everybody
3-6
Equipasso F.C. ACTA report
dimecres,21-05-2014 - Jornada 13
13 20:00h Tapas Córdoba
0-6
Deportivo D.U.E. ACTA report
13 21:00h Ushuaïa Ibiza
4-4
Athletic Club ACTA report
13 22:00h Óptica Balear
0-6
Folixa Asgaya ACTA report

Jugadors sancionats

Primavera 2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Icon
Icon