Primavera 2020 Porters menys golejats

Posició Nom Equip
Gols en contra
Per partit
Xavier Fernández Perelló Muppet FC
Juan Antonio Cañellas Fernández Leotron
Alejandro Crespo Fernández Quiet Everybody
José Andrés Agustín Muñoz El Latigaso Latino
Jordi García Pizá Árbitro comprao CF
Daniel Morell Torrens CSIF-ALARO FS
David Sayago Adame La Porci FS
Carlos A. Cuencas Pérez Marcalamar-Pizzería Toscana
Miguel Ángel Bosch Valenzuela Distribuciones Anga
Javier del Rey Morales Sa Rocketa F.C.
Santiago Ogallar Diana Cafetería Centre Bahía Grande
Enrique Barón Martorell Leeverpool
Adrián Boada Santillán Empalme Team
Cristobal Bordoy Purxet Sa Rocketa F.C.
Antonio Fuentes Cortes Marcalamar-Pizzería Toscana
Javier Gómez Terrón Duktil Balear
Miguel J. Cifre Calvo Marcalamar-Pizzería Toscana
Lucas Ezequiel Robaina Clavijo Jardines Campaner
David Sánchez López Jardines Campaner
Antoni Jordi Ferrer Serra Los Cualquiera
Norman Messina El Latigaso Latino
Alejandro Pérez Ruiz Martín&Casado Abogados
Juan Antonio Terrón Álvarez Leotron
Sebastián González Riera Quiet Everybody
Yusniel Torres Espinosa Shisha Team
Uygor Rosa David Cafetería Centre Bahía Grande
Pedro Moises Moreno Piqueras Isleño Balear
Rafael de Dios Estades Inter Futsal
Mateu Marimón Román Sa Rocketa F.C.
Patrick Vilapriño Sangenis Jardines Campaner
Óscar Morales Sánchez El Tercer Tiempo FS
Enrique Julián García Espasa Leotron
Jaime Pascual Garau Los Cualquiera
Miguel Bonnin Ripoll Quiet Everybody
Gabriel Miró Camps Jardines Campaner
Antonio Javier Picadizo Mateu El Tercer Tiempo FS
Jordi Sánchez Castillo Quiet Everybody
Ignasi Ballesta Linares Martín&Casado Abogados
Alejandro Jimenez Cuesta La Porci FS
Jordi Manrique Ballesteros Leeverpool
Daniel Bauzá Crespí El Tercer Tiempo FS
Pedro Olof Alomar Johannesson Isleño Balear
Gonzalo García Narváez Empalme Team
Javier Guasp López Los Tolitos
Adrián J. Rodado Aberg Distribuciones Anga
Guillermo Vaquer Carmona Shisha Team
Gabriel Josias Mendoza Fundación Escribano
Alejandro J. Ramos Mas Martín&Casado Abogados
Jorge Tejada García Fundación Escribano
Josep Crespí Preto Los Cualquiera
Roberto Huete Korhonen Duktil Balear
Miguel Ángel Moreno Armijo Los Tolitos
Josué R. Castello Rojas Inter Futsal